Jakich pojazdów dotyczą uprawnienia?

Ten kurs na prawo jazdy kierowany jest do osób, które chcą rozpocząć prowadzenie samochodów z wbudowaną skrzynią automatyczną. Dotyczy to więc wszystkich pojazdów ze standardowej kategorii B, która została opisana w osobnej części naszej oferty. Prowadzenie samochodów „automatycznych” jest znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze, a choć nie jest równie popularne, co tych ze skrzynią manualną jest nadal często spotykane w Polsce (oraz jest standardem między innymi w Stanach Zjednoczonych).

Wymagania

Podobnie, jak zostało opisane powyżej, wymagania obejmują wszystkie dotyczące prawa jazdy kategorii B. Obejmuje to minimum 17 lat i 9 miesięcy, jak i brak przeciwwskazań lekarskich o charakterze zdrowotnym i psychologicznym do prowadzenia pojazdu.

Informacje o kursie

Całkowita cena kursu wynosi 2000 złotych + 70 złotych za każdą uzupełniającą godzinę. W ramach pakietu otrzymują Państwo 30 godzin zajęć teoretycznych oraz 30 godzin zajęć praktycznych.
Należy pamiętać, że zyskując prawo jazdy kategorii B automat nie otrzymujemy uprawnień do prowadzenia samochodów ze skrzynią manualną. W tym celu prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami w celu ustalenia potencjalnych indywidualnych warunków cenowych.